Nolo Black White & Coral

Nolo Black White & Coral Milaan appartement is gelegen in de Moscova wijk van de stad op 6 minuten te voet van het Magazzino76. Dit appartement is gelegen op 4 km van Milano Cadorna treinstation en in de onmiddellijke nabijheid van Via Padova - Via Pasteur busstation.

Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger. Je vindt er ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Nolo Black White & Coral appartementen hebben een keuken met een koelkast en een vaatwasser.

De Dom van Milaan ligt op 10 minuten rijafstand van het appartement en het Civico Planetario "Ulrico Hoepli" ligt binnen 25 minuten wandelafstand hiervandaan. Nolo Black White & Coral appartement heeft een welgelegen locatie momenten van Pasteur metrostation. Deze accommodatie bevindt zich op maar 1 km van het Casa-museo Boschi Di Stefano. Dit appartement is op 15 minuten rijden van de luchthaven Milaan-Linate.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Nolo Black White & Coral Milaan
Industrial Design Luxury Studio In Nolo District
Mobiele prijsaanbieding

Industrial Design Luxury Studio In Nolo District

9.1
Schitterend 18 beoordelingen
81 m van de accommodatie
USD 185 USD 167
per nacht
Stayeasy Sauli1 - 2 Bedrooms, 2 Baths Next To Pasteur Metro
Mobiele prijsaanbieding

Stayeasy Sauli1 - 2 Bedrooms, 2 Baths Next To Pasteur Metro

9.4
Schitterend 11 beoordelingen
275 m van de accommodatie
USD 199 USD 179
per nacht
Brand New Studio Connected To Two Metro Lines
Mobiele prijsaanbieding

Brand New Studio Connected To Two Metro Lines

324 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    9 km

    Treinstations

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Licentienummer015146-LIM-00661,015146-lim-01905,iT015146B4PBOURAGG,it015146b4n6qaz66n
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Nolo Black White & Coral appartement te vinden?
      Nolo Black White & Coral appartement is in de Moscova wijk van de stad gesitueerd, op rijafstand van 10 minuten vanaf de Dom van Milaan.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Nolo Black White & Coral appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Nolo Black White & Coral appartement zijn onder andere het Casa-museo Boschi Di Stefano, de Dom van Milaan, het Civico Planetario "Ulrico Hoepli".
    • Hoeveel kost het om bij Nolo Black White & Coral appartement te verblijven?
      De huurprijs van Nolo Black White & Coral appartement is €142.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Nolo Black White & Coral appartement?
      Restaurants in de buurt van Nolo Black White & Coral appartement zijn onder andere Pizzeria Partenopea en Cara Pina restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Nolo Black White & Coral appartement aangeboden?
      Ja, Nolo Black White & Coral appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een vaatwasser.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    9 km

    Treinstations

    Central Station of Milan (Stazione Centrale di Milano)
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Nolo Black White & Coral Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten